Šī lapa ir lapas paraugs. Vietnes saturs ir novecojis, un kalpo tikai kā paraugs!

Informējam, šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies)
Mēs to darām, lai padarītu mājaslapas apmeklējumu Jums pēc iespējas patīkamāku.

  lapas karte
Engish Русский
Žurnāls
LKA Kvalitāte
 


 
Ekspertu diskusija par inovāciju tēmu

 

Pirmo reizi Latvijā no 2008. gada 25. līdz 28. novembrim tika rīkotas

INOVĀCIJU DIENAS

 

 

Pasākuma rīkotāji: Latvijas Kvalitātes asociācija, LR Ekonomikas ministrija, Latvijas Darba devēju konfederācija un RTU Inženierekonomikas fakultātes Latvijas – Norvēģijas maģistra studiju programmu „Inovācijas un uzņēmējdarbība”. Informatīvi atbalsta laikraksts „Dienas bizness”.

 

Inovāciju dienu ietvaros 2008. gada 26. novermbrī tika rīkota ekspertu diskusija par inovāciju tēmu.


Ekspertu diskusijā piedalījās: SIA „Inovatīvo risinājumu institūts” valdes priekšsēdētājs, Latvijas eksporta veicināšanas programmas un Ārējo ekonomisko pārstāvniecību attīstības koncepcijas autors Uldis Cimdiņš, Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore Elīna Egle, Konkurences padomes priekšsēdētāja Ieva Jaunzeme, RTU Inženierekonomikas fakultātes Starptautisko programmu nodaļas direktors, Centrālās un Austrumeiropas vadības izglītības asociācijas (CEEMAN) un Baltijas Menedžmenta asociācijas valdes loceklis Modris Ozoliņš, Ekonomikas ministrijas un LIAA pārstāvji, konkursa Eksporta un inovācijas balva 2008 laureāti un žurnālisti. Diskusiju vadīja uzņēmējs, biznesa konsultants un pasniedzējs Māris Millers.

 

 

Ekspertu diskusiju atklāj LKA prezidente Antra Trukšāne

 

Diskusijas vadītājs uzņēmējs, biznesa konsultants un pasniedzējs Māris Millers un diskusijas dalībniece Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore Elīna Egle

 

Diskusijā katrs no ekspertiem izteica viedokli par situāciju inovāciju jomā Latvijā un pasaulē. Diskusija izvērtās par aktīvu dialogu starp ekspertiem un zālē sēdošiem dalībniekiem.

 

Diskusiju varēja apmeklēt visi interesenti. Interese par diskusiju bija liela.

 

SIA „Inovatīvo risinājumu institūts” valdes priekšsēdētājs, Latvijas eksporta veicināšanas programmas un Ārējo ekonomisko pārstāvniecību attīstības koncepcijas autors Uldis Cimdiņš un "Dienas bizness" valdes preiksšēdētājs Gastons Neimanis.

 

Konkurences padomes priekšsēdētāja Ieva Jaunzeme un RTU Inženierekonomikas fakultātes Starptautisko programmu nodaļas direktors, Centrālās un Austrumeiropas vadības izglītības asociācijas (CEEMAN) un Baltijas Menedžmenta asociācijas valdes loceklis Modris Ozoliņš

 LKA Kvalitāte
Mājas lapa no "Dators x Dizains". Brīvs lapu hostings Monētu kalšana