Šī lapa ir lapas paraugs. Vietnes saturs ir novecojis, un kalpo tikai kā paraugs!

Informējam, šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies)
Mēs to darām, lai padarītu mājaslapas apmeklējumu Jums pēc iespējas patīkamāku.

  lapas karte
Engish Русский
Žurnāls
LKA Kvalitāte
 


 
Forum

Dzīvnieku barībai atbilstoša sistēma?!

Autors: Aija
Datums: 2008-03-01 20:20:41

Paškontroles sistēma atbilstoša HACCP principiem - cik lielā mērā tā ir saistīta ar pašu HACCP,un kā ir ar ISO22000 atbilstību dzīvnieku barības tirdzniecības uzņēmumam?! Kāda ir šī standarta specifika?

Re:Dzīvnieku barībai atbilstoša sistēma?!

Autors: cool
Datums: 2016-10-17 08:59:55

Liels paldies ļoti vērtīgs. Noteikti dalīties vietu ar maniem draugiem. [url=http://www.gamergossip.net/]http://www.gamergossip.net[/url]

Re:Dzīvnieku barībai atbilstoša sistēma?!

Autors: Elza
Datums: 2008-03-03 07:13:34

Vai Aija domā, ka šāda standarta prasību ievērošana palīdzēs tirgot skaistāk ? Aija padomā loģiski ar ko nodarbojas uzņēmums - ja var ticēt Tevis rakstītam, tad uzņēmuma bizness ir tirdzniecība. (Lētāk iepirkt - dārgāk pārdot). Galvenie procesi ir saistīti ar Klientu vadību un loģistiku (neskaitot vispārīgos vadības procesus). Viss pārējais ir draza. Dzīvo vienkāršāk.

Re:Dzīvnieku barībai atbilstoša sistēma?!

Autors: Aija
Datums: 2008-03-04 21:05:24

Protams, nevaru nepiekrist šim viedoklim - vienmēr sāku no sarežģītās puses - bet intereses dēļ, ja nekļūdos tad pats galvenais uzsvars standartā tiek likts tieši uz klientiem, līdz ar to jebkurš proces, kurā tiek iesaistīta prece tomēr orientējas uz klientu. Un ja uzņēmumam daļa iepirktās prece tomēr nav gatava tūlītējai pārdošanai, bet iziet uzņēmumā atsevišķu preču sagatavošanas procesu, arī tā jau ir atsevišķa procedūra?!

Re:Dzīvnieku barībai atbilstoša sistēma?!

Autors: Elza
Datums: 2008-03-11 12:30:42

Ja jau Jums tur ir radusies tāda nepieciešāmība pēc paškontroles sistēmas, tad jāsaka tā, ka katrā izziņas materiālā (standartā, labās prakses materiālos) ir kādas "rozīnītes". Iepazīsties ar tām, saskati tās un pielieto. Kapēc saku, ka pašai jāiepzīstas?, jo cik cilvēku tik viedokļu, daudzi lasa, bet uztver katrs savādāk, un ņemot vērā lielo klusumu uz Tevis uzdoto jautājumu, citas izejas Tev nebūs.LKA Kvalitāte
Mājas lapa no "Dators x Dizains". Brīvs lapu hostings Monētu kalšana