Šī lapa ir lapas paraugs. Vietnes saturs ir novecojis, un kalpo tikai kā paraugs!

Informējam, šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies)
Mēs to darām, lai padarītu mājaslapas apmeklējumu Jums pēc iespējas patīkamāku.

  lapas karte
Engish Русский
Žurnāls
LKA Kvalitāte
 


 
Forum

veidlapas

Autors: E.J.
Datums: 2007-04-11 16:19:09

Kā jūs rīkojieties ar veidlapu identificēšanu? Parastos gadījumos, kad veidlapa staigā uzņēmuma iekšienē, man ir veidlapai pašā apakšā Nr./spēkā stāšanās datums Bet ir veidlapas, kuras iziet ārpus uzņēmuma, tām arī atstāt šos Nr./datumus? Ir veidlapu grupa, kur faktiskitiek izmantotas cita uzņēmuma izveidotas (uzspiestas vai ieteiktas) veidlapas, ko ar šīm?

Re:veidlapas

Autors: Aina P
Datums: 2007-04-12 13:37:30

Var rīkoties sekojoši - 1. atstāj šos Nr un spēkā stāšanās datumu; 2. Nr. un spēkā stāšanās datums ir zināms darbiniekiem, un apstiprinātās veidlapas glabājas pie apstiprinātajiem dokumentiem, bet uz tā veidlapām, kuras izmanto nav virsū Nr., un datums. Ar tām veidlapām , kuras tiek paņemtas no ārpuses varētu rīkoties sekojoši - vienu paraugu apstiprina, darbiniekus informē, ka jālieto šī veidlapa utt., vārdu sakot veic dokumentu vadību kā ar iekšējiem dokumentiem.

Re:veidlapas

Autors: Vaards
Datums: 2007-04-21 20:52:28

Vispirms jaatbild sev uz jautaajumu - vai vajag veidlapu regjistru? Lielam kantorim bvajag. Mazinjam - nevajag. Veidlapaam, kas tiek lietotas tikai vienaa vietaa, piem, kaadaa razhoshanas iecirknii ciparinju rakstiishanai. nevajag. Veidlapaam kas celjo no iecirknja a uz b uz c - vajag regjistru. Taadejaadi taas desmit veidlapas, kas no 100 veidlapaam palikushas paari (peec taadas shkjiroshanas), taas mieriigi iemetam rokasgraamatas pielikumaa, uzliekam virsuu datumu un miers maajaa. A paareejaas - pie k.v. vadiitaaja jaaglabaajas (piemeeram, varbuut cits atbildiigais) origjinaalam. Tas uzreiz mums dod baigo stimulu uznjeemuma elastiiibai, paliidz sakaartoties peec ISO standarta (nu tur pilnveidojamies nevaaji aatri, jo katraa kaktinjaa indiviidi var papiiriishus ieksheejos mainiit kaa pashiem tiik - lai tik galva uz pleciem buutu... Nevis gaida formu no k.v. un peecaak klusaam spljaudaas, ka kauchkas nav eerti, ka kauchkas ar ziimuliiti jaaaraksta uz malaam un taa)LKA Kvalitāte
Mājas lapa no "Dators x Dizains". Brīvs lapu hostings Monētu kalšana