Šī lapa ir lapas paraugs. Vietnes saturs ir novecojis, un kalpo tikai kā paraugs!

Informējam, šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies)
Mēs to darām, lai padarītu mājaslapas apmeklējumu Jums pēc iespējas patīkamāku.

  lapas karte
Engish Русский
Žurnāls
LKA Kvalitāte
 


 
Forum

Kvalitātes vadītāju un auditoru reģistrs

Autors: VR
Datums: 2007-03-27 11:10:27

Izlasīju, ka pieteikšanās LKA gatavotajā reģistrā ir maksas pasākums. Tas apbēdināja, jo darba devējs šādu lietu neapmaksās un maksāt privāti 60 latus arī neredzu motivāciju. Vai jūs jau esat pieteikušies vai plānojat pieteikties? Ja jā, tad ar kādu mērķi?

Re:Kvalitātes vadītāju un auditoru reģistrs

Autors: E.J.
Datums: 2007-03-27 13:32:24

Neesmu pieteikusies tiešī šo iemeslu dēļ - darba devējs to neapmaksās, bet maksāt pašai - kāpēc? Ja nu vienīgi ieraksts CV - esmu tādā un tādā reģistrā. Bet plašāk par šo tēmu - ir vēl arī citi kvalitātes vadītāju un auditoru reģistri (ZBC, PSI, varbūt vēl kāds); tātad - ko dod esamība šādos reģistros? Es vēl pie sevis domāju - varbūt tad labāk iestāties LKA kā individuālajam biedram?

Re:Kvalitātes vadītāju un auditoru reģistrs

Autors: Vaards
Datums: 2007-04-21 21:09:14

Pilniigas mulkjiibas. Visi tie regjistri ir padomiskaa mantojuma paliekas zemapzinjaa. Veelme sevi pieskaitiit izredzeetaako kaartai un nodroshinaat sev kauchkaadu iedomaatu droshiibas sajuutu. Ideja arii darbosies. Darba mekleetaajs tak jems labaak profesionaali no regjistra, nekaa taadu parasto kauchkaadu. Protams, ideja savaa buutiibaa ir slima - jo ierobezho briivo tirgu nedaudz. Lai arii visdriizaak paredz klasiskaas veertiibas - nu tur visi kompetentie buus regjistraa, taadejaadi forshie kantori jems indiviidu pakalpojumus no regjistra un pakaapeniski uzlabosies situaacija ar kvalitaates vadiibas jomu, kuras liimenis pie mums ir totaali zems. Taa nebuus. Par laimi regjistram ir uzlikta maksa - kas noziimee, ka regjistrs nejauks pat gaisu - tas vienkaarshi nedarbosies.

Re:Kvalitātes vadītāju un auditoru reģistrs

Autors: MZ
Datums: 2007-05-15 11:38:08

Man ir līdzīga skepse pret šo reģistru. Ar KVS esmu saistīts nu jau 10 gadus, ir tepat iegūta augstākā izglītība šajā jomā un daudz dažādu ārvalstu kursiņu + šādi tādi vietēja mēroga papīri. Man mazliet, tikai mazliet pietrūkst tas, ka neesmu nokārtojis kādu lielāku kursu un nonācis, teiksim, starptautiskā auditoru reģistrā. Pāris standartiem tas noderētu. Vienlaicīgi esmu konsultants un jau kādu pāris gadus faktiski strādāju ārvalstīs – līgumi ar uzņēmumiem ārpus Latvijas. Un tur man darba vēl kādam laikam pietiks, tāpēc nav nekādas motivācijas pierādīt, ka neesmu kamielis, lai tikai parādītos vietējā reģistrā. Kur nu vēl par naudu. Varbūt viss būtu citādi, ja reģistrs būtu elastīgāks un nebalstītos uz nauda + skaists papīrītis – ne viens, ne otrs praksē neko, pilnīgi neko nepierāda.LKA Kvalitāte
Mājas lapa no "Dators x Dizains". Brīvs lapu hostings Monētu kalšana