Šī lapa ir lapas paraugs. Vietnes saturs ir novecojis, un kalpo tikai kā paraugs!

Informējam, šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies)
Mēs to darām, lai padarītu mājaslapas apmeklējumu Jums pēc iespējas patīkamāku.

  lapas karte
Engish Русский
Žurnāls
LKA Kvalitāte
 


 
Forum

Procedūras un likumi

Autors: Dita
Datums: 2007-03-26 10:44:52

Jautājums sekojošs - ja praktiski visas rīcības, to secība detalizēti noteiktas MK noteikumos, vai ir nepieciešams to dublēt procedūrā? Protams, MK noteikumos viss ir plašāk, nav shēmu un tā... Kāda ir jūsu pieredze?

Re:Procedūras un likumi

Autors: VR
Datums: 2007-03-27 11:02:08

Nav obligāti dublēt. Cita lieta, ka visbiežāk tomēr likums nav viens pret vienu pielietojams - vai nu tajā ir daudz lieku prasību, kas neattiecas uz konkrēto uzņēmumu vai arī nepieciešami paskaidrojumi, kā konkrēto prasību īsteno konkrētajā uzņēmumā. Tad gan ir vērts rakstīt atsevišķu procedūru/instrukciju.

Re:Procedūras un likumi

Autors: Aina P
Datums: 2007-04-03 15:18:56

MK noteikumos taču nav atrunāts kas ko konkrēti dara, par ko atbild, kam ko nodod tālāk, lai veiktu uzdevumu???

Re:Procedūras un likumi

Autors: MK
Datums: 2007-04-14 09:43:39

arī domāju, ka tas, ja ir MK noteikumi vai likums, nenozīmē, ka procedūra nav jāraksta. Manuprāt, šeit jāskatās no procesa sarežģītības, precizitātes u.c. kritērijiem, turklāt, parasti darbinieki nelabprāt lasa likumus, tādēļ procedūra tomēr ir labāka, arī tādēļ, ka tur ir skaidri un gaiši pateikts kas ko kad dara.

Re:Procedūras un likumi

Autors: Vaards
Datums: 2007-04-21 21:15:04

Ja jautaajums no seerijas - vai taa var izbraukt cauri sertifikaacijas auditam. Vareetu meegjinaat. Protams, tad jaazin kur noteiktas atbildiibas par likumaa piemineetajaam lietaam, kas jaadara. Un arii standarta prasiibas jaaizpilda - ieksheejo auditu jaauztaisa, lai saprastu kaa darbinieki zin ka likums uz shamiem attiecas, neatbilstiibas jaamaak samekleet, meerkjus jaatrod, jaapilnveidojas... Auditors smiesies, varbuut raadiis nopietni korektu seju, bet man patiik dmu gaita par likumiem.

Re:Procedūras un likumi

Autors: Vaards
Datums: 2007-04-21 21:16:35

Tas es neizteicu liidz galam. Man patiik domu gaita par likumiem, jo radaas ideja, ka mosh Juus veelaties muusu valsti nosertificeet ;-)?LKA Kvalitāte
Mājas lapa no "Dators x Dizains". Brīvs lapu hostings Monētu kalšana