Šī lapa ir lapas paraugs. Vietnes saturs ir novecojis, un kalpo tikai kā paraugs!

Informējam, šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies)
Mēs to darām, lai padarītu mājaslapas apmeklējumu Jums pēc iespējas patīkamāku.

  lapas karte
Engish Русский
Žurnāls
LKA Kvalitāte
 


 
Forum

nomainīt darbu....

Autors: kvalitātes vadītāja
Datums: 2006-09-28 13:34:22

Kā jūs vērtējat - kādas šobrīd ir iespējas nomainīt darbu - atrast kvalitātes vadītāja vakanci? Pieredze ir liela (ne darba meklēšana, bet kvalitātes vadītāja darbā). Šāda veida sludinājumi parādās diezgan reti. Interesē kvalitātes vadītāja vai konsultanta darbs. Varētu būt arī kvalitātes vadītāja - konsultanta amats nelielos uzņēmumos, nepilna laika darbs (bet tad vajag vairākus klientus - darba devējus). Un kā ir ar auditoriem? Cik reāli ir atrast darbu pēc sertifikāta iegūšanas?

Re:nomainīt darbu....

Autors: MZ
Datums: 2006-10-03 10:16:17

Ar darba piedāvājumiem nemaz nav tik bēdīgi, varbūt ne regulāri, bet viļņveidīgi tiek meklēti kvalitātes vadītāji. Bieži gan tiek meklēti kvalitātes vadītāji, kas gatavi strādāt par mazu algu, tomēr arī lielākos uzņēmumos ar integrētām vadības sistēmām par pieklājīgu algu nemaz nav tik viegli atrast pieredzējušus kvalitātes vadītājus, šajā vasarā ar šo problēmu saskārās ne viens vien uzņēmums.

Re:nomainīt darbu....

Autors: kvalitātes vadītāja
Datums: 2006-10-03 21:40:51

nu jā, par mazu algu ar pieredzi - tas nav nopietni savukārt integrētajai vadības sistēmai lielā uzņēmumā - piekrītu, ka varētu būt grūti atrast darbiniekus, jo jāpārzin vairāki standarti + uzņēmuma specifika (drīzāk - nozares specifika) es piedalījos vienā konkursā, bet, kad intervijā nosaucu ciparu algai, tā vadībai sejas palika jokainas. Man šķiet, es neprasīju daudz - 550 (šobrīd saņemu 500 + daži sīkumi)

Re:Bljfdhflvsr

Autors: cheapest_viagra
Datums: 2016-10-20 11:33:03

Greetings, well put together web page you've at this time there.LKA Kvalitāte
Mājas lapa no "Dators x Dizains". Brīvs lapu hostings Monētu kalšana