Šī lapa ir lapas paraugs. Vietnes saturs ir novecojis, un kalpo tikai kā paraugs!

Informējam, šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies)
Mēs to darām, lai padarītu mājaslapas apmeklējumu Jums pēc iespējas patīkamāku.

  lapas karte
Engish Русский
Žurnāls
LKA Kvalitāte
 


 
Par LKA ikgadējo konferenci


Visaptverošas kvalitātes vadības jautājumiem veltīta konference Latvijā tiek organizēta katru gadu kopš 1997. gada, kad tika nodibināta un pirmoreiz pasniegta arī Latvijas Kvalitātes balva. Konferenci organizē Latvijas Kvalitātes asociācija sadarbībā ar LR Ekonomikas ministriju, balvas tradicionāli pasniedz LR Ministru prezidents vai viņa pilnvarota persona. Kopš 2005. gada konferences ietvaros ik gadu tiek pasniegta arī Hansabankas Klientu apkalpošanas Gada balva.

 


Konferences dalībnieku skaits jau vairākus gadus ir stabils, ar tendenci pieaugt. 2004. gadā konferencē piedalījās gandrīz 400 delegāti. Tas bija apmeklējuma rekords, padarot LKA vadības konferenci par vienu no vislabāk apmeklētajām konferencēm Latvijā. 2007. gadā dalībnieku skaits pārsniedza 300, un to vidū bija gan liels skaits augstākā un vidējā līmeņa vadītāju, gan arī kvalitātes vadības speciālisti, eksperti, Latvijas biznesa skolu un citu augstskolu pasniedzēji, kā arī LKA sadarbības partneri, viesi un citi interesenti.

 


Konference acīm redzami aug ne tikai dalībnieku, bet arī aptverto tēmu skaita ziņā un detalizācijas pakāpē, kādā izvēlētās tēmas tiek analizētas.LKA Kvalitāte
Mājas lapa no "Dators x Dizains". Brīvs lapu hostings Monētu kalšana